1953D17A-1B74-4C5A-9D5C-1269E183BB7935F0132F-C7AF-4BD9-BAD9-DEE9E827E559assistantTavola disegno 1CalendarPathFill 1Confirm_flagIcon/Appliance/Cooking/LittleIcon/Appliance/Cooling/LittledownloadFill 1Info_textWASHING MACHINEFill 1LockmoneyTavola disegno 1powerRisorsa 1Icon_searchIcon_searchtoolstoolswashingwellbeing
3D ZONE WASH: POZBYWA SIĘ TŁUSZCZU I OSZCZĘDZA ENERGIĘ
3D ZONE WASH: POZBYWA SIĘ TŁUSZCZU I OSZCZĘDZA ENERGIĘ

Zmywanie dostosowane do Twoich potrzeb. Wybierz intensywne zmywanie z mocą czyszczenia zwiększoną o 40% lub postaw na oszczędność i dodatkowe 40% efektywności energetycznej*.

Zmywarki

Twój wybór
Wyczyść wszystko
Filtruj
Sposób montażu
Rozmiar
Liczba kompletów naczyń
Klasa energetyczna
Kolor
Wyczyść wszystko
Filtruj
18 produkty albo produktów

0 wyników

Wyczyść wszystko

Stron

Zmywarki Hotpoint dostępne są w wielu modelach, zarówno w wersji wolnostojącej, jak i częściowo lub w pełni zabudowanej. Występują w różnych rozmiarach, slim oraz standardowych, by jak najlepiej dopasować się do Twojej kuchni.
Zmywarki Hotpoint spełniają wymagania klasy energetycznej A++. Zapewnią Ci poczucie komfortu oraz przekonanie, że nie tylko oszczędzasz na rachunkach, ale również dbasz o środowisko naturalne.
Nasze urządzenia wyposażone są w wiele przydatnych funkcji, które optymalizują przestrzeń i zapewniają cichą pracę, jak: Dual Space, Zone Wash 2 Baskets oraz Extra Silent.
Możesz wybierać spośród wielu modeli dostępnych w różnych kolorach.
Porównaj
0/3

Zamknięte

Gdzie kupić