1953D17A-1B74-4C5A-9D5C-1269E183BB7935F0132F-C7AF-4BD9-BAD9-DEE9E827E559assistantTavola disegno 1CalendarPathFill 1Confirm_flagIcon/Appliance/Cooking/LittleIcon/Appliance/Cooling/LittledownloadFill 1Info_textWASHING MACHINEFill 1LockmoneyTavola disegno 1powerRisorsa 1Icon_searchIcon_searchtoolstoolswashingwellbeing
TECHNOLOGIA DIRECT FLAMES
TECHNOLOGIA DIRECT FLAMES

Koniec z bardziej i mniej rozgrzanymi obszarami na patelni. Z technologią Direct Flames cała jej powierzchnia nagrzewa się równomiernie i o 20% szybciej w porównaniu ze standardowymi płytami gazowymi.

Płyty grzewcze

Hotpoint pragnie spełniać jak najwięcej potrzeb kulinarnych swoich klientów, dlatego oferuje szeroką gamę płyt grzewczych, które pozwolą przygotować niemal każdą potrawę.
W ofercie Hotpoint znajdziesz więc eleganckie płyty gazowe, elektryczne oraz indukcyjne z dwoma, czterema lub pięcioma palnikami.
Wszystkie płyty wyposażone są w wiele innowacyjnych funkcji, by jak najlepiej dopasować się do Twoich potrzeb oraz tego, jak gotujesz. Są to między innymi: dokładna kontrola płomienia w płytach gazowych, pozwalająca na idealne podgrzanie całej powierzchni naczynia oraz możliwość zablokowania płyty indukcyjnej przed dziećmi, by uchronić je przed poparzeniem.
Porównaj
0/3

Zamknięte

Gdzie kupić