ZOBACZ FUNKCJE ODTWÓRZ WIDEO

TECHNOLOGIA ZONE WASH

MAKSYMALNA SIŁA ZMYWANIA

MAKSYMALNA SIŁA ZMYWANIA
MASSIMA EFFICACIA CONTRO LO SPORCO OSTINATO.

O 30% większa moc zmywania niż w standardowym Cyklu Intensywnym. Wystarczy wybrać program intensywny z Zone Wash i wybrać kosz, by efekty zmywania były doskonałe.

REDUKCJA PRZYKRYCH ZAPACHÓW DZIĘKI TECHNOLOGII ACTIVE OXYGEN
NEUTRALIZZA I CATTIVI ODORI<br/>CON OXYGEN TECHNOLOGY.

Innowacyjna technologia, która w całkowicie naturalny sposób, rozkłada i usuwa do 71% nieprzyjemnych zapachów, nawet po 24 godzinach.

MAKSYMALNA ELASTYCZNOŚĆ W ZARZĄDZANIU PRZESTRZENIĄ
MASSIMA FLESSIBILITA'<br/>DI CARICO.

Nowy system Flexiload ma do 20 ruchomych i wyjmowanych elementów pozwalających na załadowanie naczyń i przyborów kuchennych o różnych kształtach i wielkościach. 

ODKRYJ ZMYWANIE HIGH DEFINITION

POZNAJ TECHNOLOGIĘ

Klinknij ROZPOCZNIJ ODTWARZANIE: obraz po prawej będzie się obracał i zatrzymywał pokazując kluczowe funkcje produktu. Kliknij na nie, by dowiedzieć się więcej o zmywaniu HD.
ROZPOCZNIJ ODTWARZANIE

ODKRYJ ZMYWANIE HIGH DEFINITION

TECHNOLOGIE

Kliknij na nie, by dowiedzieć się więcej o zmywaniu HD.

SYSTEM TRIPLE SPRAY

3 niezależnie regulowane spryskiwacze, gwarantują skoncentrowanie mocy zmywania w wybranym koszu.

INTENSYWNE ZMYWANIE ZONE WASH

Zmywanie jest o 30% efektywniejsze niż w standardowym programie intensywnym ze względu na to, że cała moc zmywania jest skoncentrowana na jednym obszarze.

SAVING ZONE

Wybierając opcję Zone Wash razem ze standardowym programem intensywnym redukujesz zużycie energii o 25% w stosunku do zmywania pełnego załadunku w tym programie.

ACTIVE OXYGEN

Innowacyjna technologia, która rozkłada i usuwa, w całkowicie naturalny sposób, do 71% nieprzyjemnych zapachów, nawet po 24 godzinach.

FLEXIPOWER

Nowy silnik Flexipower w połączeniu z zaawansowanym sterowaniem elektronicznym gwarantuje dokładną regulację ciśnienia wody, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty zmywania w każdym programie.
KONTYNUUJ ODTWARZANIE