Nasza strona używa cookies aby zapewnić więszą wygodę użytkowania strony. Pozostając na naszej stronie wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.
ZOBACZ FUNKCJE ODTWÓRZ WIDEO

TECHNOLOGIA ZONE WASH

MAKSYMALNA SIŁA ZMYWANIA

MAKSYMALNA SIŁA ZMYWANIA
MASSIMA EFFICACIA CONTRO LO SPORCO OSTINATO.

O 30% większa moc zmywania niż w standardowym Cyklu Intensywnym. Wystarczy wybrać program intensywny z Zone Wash i wybrać kosz, by efekty zmywania były doskonałe.

REDUKCJA PRZYKRYCH ZAPACHÓW DZIĘKI TECHNOLOGII ACTIVE OXYGEN
NEUTRALIZZA I CATTIVI ODORI<br/>CON OXYGEN TECHNOLOGY.

Innowacyjna technologia, która w całkowicie naturalny sposób, rozkłada i usuwa do 71% nieprzyjemnych zapachów, nawet po 24 godzinach.

MAKSYMALNA ELASTYCZNOŚĆ W ZARZĄDZANIU PRZESTRZENIĄ
MASSIMA FLESSIBILITA'<br/>DI CARICO.

Nowy system Flexiload ma do 20 ruchomych i wyjmowanych elementów pozwalających na załadowanie naczyń i przyborów kuchennych o różnych kształtach i wielkościach. 

ODKRYJ ZMYWANIE HIGH DEFINITION

POZNAJ TECHNOLOGIĘ

Klinknij ROZPOCZNIJ ODTWARZANIE: obraz po prawej będzie się obracał i zatrzymywał pokazując kluczowe funkcje produktu. Kliknij na nie, by dowiedzieć się więcej o zmywaniu HD.
ROZPOCZNIJ ODTWARZANIE

ODKRYJ ZMYWANIE HIGH DEFINITION

TECHNOLOGIE

Kliknij na nie, by dowiedzieć się więcej o zmywaniu HD.

SYSTEM TRIPLE SPRAY

3 niezależnie regulowane spryskiwacze, gwarantują skoncentrowanie mocy zmywania w wybranym koszu.

INTENSYWNE ZMYWANIE ZONE WASH

Zmywanie jest o 30% efektywniejsze niż w standardowym programie intensywnym ze względu na to, że cała moc zmywania jest skoncentrowana na jednym obszarze.

SAVING ZONE

Wybierając opcję Zone Wash razem ze standardowym programem intensywnym redukujesz zużycie energii o 25% w stosunku do zmywania pełnego załadunku w tym programie.

ACTIVE OXYGEN

Innowacyjna technologia, która rozkłada i usuwa, w całkowicie naturalny sposób, do 71% nieprzyjemnych zapachów, nawet po 24 godzinach.

FLEXIPOWER

Nowy silnik Flexipower w połączeniu z zaawansowanym sterowaniem elektronicznym gwarantuje dokładną regulację ciśnienia wody, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty zmywania w każdym programie.
KONTYNUUJ ODTWARZANIE