Nasza strona używa cookies aby zapewnić więszą wygodę użytkowania strony. Pozostając na naszej stronie wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.
 

Elastyczne pole grzejne Flexi Zone to dwa połączone ze sobą elementy indukcyjne, które mogą pracować razem lub zupełnie niezależnie, pozwalając gotować zarówno w dużych jak i mniejszych naczyniach.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Wybierz cechy

Rodzaj płyty
Ilość palników
Kolor
Antracyt
Avena
Inox
Szary
Czarny
Biały
Rodzaj zapalarki w płycie
Palnik Potrójna Korona
Dzięki wyjątkowemu palnikowi Potrójna Korona ciepło rozkłada się równomiernie pod każdym garnkiem, niezależnie od jego rozmiarów gwarantując, że potrawy będą doskonale przyrządzone, a czas ich gotowania znacznie się skróci.
Pole grzejne owalne
Jedną z wyjątkowych zalet płyt grzejnych Hotpoint jest ich wielofunkcyjność. Wyposażone są w pola przeznaczone do różnych rodzajów gotowania, oraz w specjalne palniki: owalne pole grzejne, składające się z dwóch pól ceramicznych, zapewnia maksymalną elastyczność i wszechstronność użytkowania.
Touch Control
Płyty grzejne Hotpoint wyposażone w panel Touch Control pozwalają na wyjątkowo łatwe programowanie: aby rozpocząć gotowanie, wystarczy dotknąć intuicyjnych i prostych symboli na panelu.
Wskaźnik ciepła resztkowego
Wszystkie płyty ceramiczne Hotpoint wyposażone są we wskaźniki ciepła resztkowego które, nawet jeśli płyta jest wyłączona informują o tym, że pola grzejne są gorące. Wskaźniki wyłączają się, kiedy temperatura pól jest niższa niż 60°C.
Zabezpieczenie przed dziećmi
Płyty ceramiczne Hotpoint wyposażone są w zabezpieczenie przed dziećmi, które pozwala na blokadę przycisków Touch Control. Funkcja ta jest niezastąpiona w przypadku obecności w domu małych dzieci i uniemożliwia przypadkową zmianę ustawień.
Direct flame
Opatentowane rozwiązanie techniczne „Direct Flame” opiera się na rewolucyjnej konstrukcji nowych palników. Każdy palnik składa się z jednoelementowej głowicy z 420 maleńkimi, starannie rozmieszczonymi otworami. Płomień gazu wydostającego się przez mikro otwory pali się idealnie równomiernie. Wynik — idealnie rozprowadzone ciepło oferujące najlepsze rezultaty.
Domino
DOMINO Kompletna gama specjalnych produktów o szerokości 30 cm, w skład której wchodzą różne rodzaje płyt grzejnych, frytownic i grilli.

Porównaj modele

PLYTY  -  0

15 30 90
Loading data...