Nasza strona używa cookies aby zapewnić więszą wygodę użytkowania strony. Pozostając na naszej stronie wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.
 

Innowacyjne, opatentowane rozwiązanie Dual Flow sprawia, że gorące powietrze krązy wewnątrz piekarnika we wszystkich kierunkach i równomiernie nagrzewa całą jego objętość, umożliwiając uzyskanie idealnie równomiernie upieczonych potraw.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Wybierz cechy

Pojemność piekarnika (lt)
Kolor
Antracyt
Avena
Biały
Inox
Czarny
Czyszczenie
Czyszczenie
System czyszczenia pyrolitycznego Fast Clean oznacza pielęgnację piekarnika bez używania środków chemicznych. Wystarczy wybrać program Fast Clean, a czyszczenie pyrolityczne w temperaturze 500°C szybko i bez wysiłku pomoże pozbyć się resztek potraw przytwierdzonych do wewnętrznych ścian piekarnika, zamieniając je w łatwy do usunięcia popiół. A wszystko to przy zużyciu energii poniżej 2,8 kW.
Prowadnice teleskopowe
Prowadnice teleskopowe, które łatwo wyjąć i umyć w zmywarce, pomagają lepiej kontrolować proces pieczenia. Natomiast nowe tace posiadają dwukrotnie większą pojemność niż blachy, co pozwala na wykorzystanie całego wnętrza piekarnika.
Fast cooking
Program Fast Cooking jest doskonały do przygotowania świeżych i odgrzewania już gotowych potraw. Czas pieczenia przy programie Fast Cooking jest znacznie krótszy, gdyż nie wymaga wcześniejszego nagrzewania piekarnika. Potrawy są gotowe do serwowania na stół z oszczędnością czasu pieczenia od 20 do 50%
Pieczenie Pizzy
Funkcja Pieczenie Pizzy pozwala, dzięki idealnemu doborowi temperatur na przygotowanie w domu pizzy tak smacznej jak z pieca węglowego, czyli doskonale upieczonej zarówno w środku, jak i na zewnątrz, w zaledwie 30 minut.
Pieczenie Ciasta
Dzięki automatycznej funkcji Pieczenie Ciasta nawet najbardziej skomplikowane słodkie wypieki i torty będą idealnie upieczone, posiadając wyborny smak.
Pieczenie Chleba
Dzięki funkcji Pieczenie Chleba możesz delektować się świeżo upieczonym chlebem, delikatnym i puszystym w środku, z chrupiącą i aromatyczną skórką na zewnątrz. Program automatycznie dobiera fazy pieczenia, ustawiając czas i temperaturę odpowiednie do pieczenia różnych rodzajów chleba, oszczędzając do 50% czasu potrzebnego na pieczenie tradycyjnymi metodami.

The innovative ventilation circulates heat in all directions, top, down, right to left, spreading it uniformly over every point in the internal cavity. Electronic control limits termperature fluctuations to a minimum, thus enabling High Definition cooking in any position, on any level in the oven

Porównaj modele

PIEKARNIKI  -  0

15 30 90
Loading data...