Nasza strona używa cookies aby zapewnić więszą wygodę użytkowania strony. Pozostając na naszej stronie wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.
 

Technologia pochłaniania zapachów pozwala osiągnąć niezwykle wysoką i absolutnie wyjątkową na rynku wartość oczyszczania powietrza - aż do 96%, co zostało potwierdzone laboratoryjnie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Wybierz cechy

Model
Szerokość (cm)
Kolor
Inox
Czarny
Biały
Panel sterujący
Wydajność (m3/h)
Funkcja Booster
Funkcja Booster pozwala na natychmiastowe zwiększenie mocy pochłaniania w przypadku pojawienia się dymu lub intensywniejszych zapachów. W modelach wyposażonych w Booster czasowy, funkcja ta wyłącza się automatycznie po 10 minutach.
Pochłanianie obwodowe
System Pochłaniania obwodowego sprawia, że powierzchnia pochłaniająca jest teraz jeszcze większa oraz umieszczona w optymalnym miejscu – tak, aby wydajność okapu była jak największa, a zużycie energii i poziom hałasu jak najmniejsze. Dzięki przeniesieniu powierzchni pochłaniającej ze środka okapu na jego zewnętrzny obwód wszystkie zapachy są dokładnie wychwycane. Co więcej, filtry są przykryte panelami ze stali nierdzewnej, aby okap był nie tylko wydajny, ale również elegancki i idealnie pasujący do kuchni.

Porównaj modele

OKAPY  -  0

15 30 90
Loading data...