NAGRODY

 

 

DOBRZE WIEDZIEĆ, JAK ŚWIETNIE SPRAWDZAMY SIĘ W TWOJEJ KUCHNI.

Wkrótce minie wiek od kiedy produkujemy urządzenia gospodarstwa domowego, lecz możesz być pewien, że Hotpoint nie spoczywa na laurach. Wykonaliśmy ciężką pracę, aby zbudować swoją reputację – wprowadzanie innowacyjnego wzornictwa, zaawansowana technologia i nasz własny styl zmieniają miliony domów. Naszym celem zawsze będzie bycie najlepszym w swojej dziedzinie i wyróżnianie się niezawodnością oraz jakością. To daje nam pozycję wielokrotnie nagradzanej marki, do czego inne dopiero aspirują. Nasz sukces zawdzięczamy przede wszystkim wierności wartościom stanowiącym serce naszej marki... Efektywności, Inteligencji i Stylowi. Łatwo więc zrozumieć dlaczego otrzymywaliśmy tytuł Najbardziej Zaufanej Marki wśród producentów urządzeń kuchennych przez ostatnie 11 lat*.
*Badania 2011 r. Readers Digest. Dane oparte na statystykach brytyjskich.

AQUALTIS

Nowoczesny design i wyrafinowane detale zaprojektowane z troską o elegancję i ergonomię: Pralka Aqualtis to przyjemne dla oka i łatwe w obsłudze urządzenie. Pochylenie bębna o 8 stopni i intuicyjne programowanie pralki sprawia, że możesz widzieć i kontrolować wszystkie etapy prania.

GOOD DESIGN AWARDS 2009

Lodówka 4-door Fridge Freezer markii Hotpoint-zdobyła nagrodę Good Design Award w 2009 r., przyznawanej za najlepsze przykłady wzornictwa przemysłowego przez Chicago Athenaeum - Muzeum  Architektury i Wzornictwa oraz European Centre for Architechture oraz Art Design and Urban Studies. To cenne wyróżnienie dla lodówki 4-door Fridge Freezer, pierwszej 4-drzwiowej lodówki o innowacyjnym wzornictwie.

DOSKONAŁE WZORNICTWO

Piekarnik Hotpoint-Ariston 48 cm, zaprojektowany przez Makio Hasuike, zdobył nagrodę przyznawaną przez Grand Designs Magazine w kategorii "Technologia dla domu"  obejmującej rozwiązania technologiczne w sektorze produktów dla  gospodarstw domowych. Ta prestiżowa nagroda przyznawana w ramach Grand Designs Live w Londynie, skupiających pasjonatów projektowania i miłośników wyposażenia wnętrz to uznanie dla urządzeń wytóżniających się technologią i innowacyjnością.