Elastyczne pole grzejne Flexi Zone to dwa połączone ze sobą elementy indukcyjne, które mogą pracować razem lub zupełnie niezależnie, pozwalając gotować zarówno w dużych jak i mniejszych naczyniach.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Choose Features

Rodzaj płyty
Ilość palników
Kolor
Antracyt
Avena
Inox
Szary
Czarny
Biały
Rodzaj zapalarki w płycie
Palnik Potrójna Korona
Dzięki wyjątkowemu palnikowi Potrójna Korona ciepło rozkłada się równomiernie pod każdym garnkiem, niezależnie od jego rozmiarów gwarantując, że potrawy będą doskonale przyrządzone, a czas ich gotowania znacznie się skróci.
Pole grzejne owalne
Jedną z wyjątkowych zalet płyt grzejnych Hotpoint jest ich wielofunkcyjność. Wyposażone są w pola przeznaczone do różnych rodzajów gotowania, oraz w specjalne palniki: owalne pole grzejne, składające się z dwóch pól ceramicznych, zapewnia maksymalną elastyczność i wszechstronność użytkowania.
Touch Control
Płyty grzejne Hotpoint wyposażone w panel Touch Control pozwalają na wyjątkowo łatwe programowanie: aby rozpocząć gotowanie, wystarczy dotknąć intuicyjnych i prostych symboli na panelu.
Wskaźnik ciepła resztkowego
Wszystkie płyty ceramiczne Hotpoint wyposażone są we wskaźniki ciepła resztkowego które, nawet jeśli płyta jest wyłączona informują o tym, że pola grzejne są gorące. Wskaźniki wyłączają się, kiedy temperatura pól jest niższa niż 60°C.
Zabezpieczenie przed dziećmi
Płyty ceramiczne Hotpoint wyposażone są w zabezpieczenie przed dziećmi, które pozwala na blokadę przycisków Touch Control. Funkcja ta jest niezastąpiona w przypadku obecności w domu małych dzieci i uniemożliwia przypadkową zmianę ustawień.
Direct flame
Opatentowane rozwiązanie techniczne „Direct Flame” opiera się na rewolucyjnej konstrukcji nowych palników. Każdy palnik składa się z jednoelementowej głowicy z 420 maleńkimi, starannie rozmieszczonymi otworami. Płomień gazu wydostającego się przez mikro otwory pali się idealnie równomiernie. Wynik — idealnie rozprowadzone ciepło oferujące najlepsze rezultaty.

Compare Models

PLYTY  -  0

15 30 90
Loading data...