NOWY WYMIAR ZMYWANIA NACZYŃ

  • ZMYWANIE STREFOWE

  • CISZA

  • OCHRONA NACZYŃ SZKLANYCH

  • AKTYWNY TLEN

  • ELASTYCZNY ZAŁADUNEK

  • SILNIK INWERTEROWY

ZMYWANIE STREFOWE

Zmywanie strefowe 3D Zone Wash to nowy system 5 niezależnych dysz, które zapewniają doskonałe efekty zmywania Twoich naczyń. Dzięki tej funkcji jesteś w stanie oszczędzić do 40% energii elektrycznej lub zwiększyć intensywność zmywania o 40%, w wybranym koszu.

1) Średni procentowy wzrost wydajności w porównaniu do urządzenia bez systemu 3D Zone Wash na programie intensywnym, uzyskany w przypadku 17 różnych rodzajów naczyń o różnych typach zabrudzeń. Wyniki badania zweryfikowane przez VDE. 2) Zweryfikowane przez Instytut Badań VDE w ramach sprawozdania nr 236127-AS6-1.

CISZA

Silnik inwerterowy w nowych zmywarkach Hotpoint redukuje drgania i hałas podczas pracy urządzenia, zapewniając jednocześnie doskonałe efekty zmywania.

OCHRONA NACZYŃ SZKLANYCH

Dbanie o kieliszki stało się prostsze dzięki specjalnemu systemowi ochrony szkła Glass Care: w razie potrzeby koszyk można rozłożyć tak, aby zmaksymalizować liczbę kieliszków o różnej wielkości, które można bezpiecznie załadować, zapewniając nieskazitelną czystość i dokładne wysuszenie dzięki dedykowanemu programowi Glass Care.

AKTYWNY TLEN

Opatentowany przez Hotpoint system Active Oxygen wykorzystuje moc cząsteczek aktywnego tlenu do rozproszenia do 70% nieprzyjemnego zapachu po upływie 24 godzin.

ELASTYCZNY ZAŁADUNEK

Pojemność do 15 kompletów naczyń uzyskano dzięki intuicyjnemu i elastycznemu systememowi składanych koszy ze strefą Vertical Zone, która daje możliwość bezpiecznego załadunku większych naczyń.

SILNIK INWERTEROWY

Ten sterowany magnetycznie silnik o zmiennej prędkości zapewnia wyższą precyzję i kontrolę obrotów wirowania, co skutkuje optymalną wydajnością energetyczną i minimalnymi drganiami.

NOWA ZMYWARKA DO NACZYŃ - FILM