Czterodrzwiowa lodówka marki Hotpoint z oryginalnym i przyciagającym wzrok wzornictwem, zapewnia także wysoką funkcjonalność i wygodę użytkowania.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Choose Features

Efektywność energetyczna
Efektywność energetyczna
Hotpoint to zaawansowane i przyjazne środowisku rozwiązania: lodówki z wentylowanym systemem chłodzenia są w klasie efektywności energetycznej A++, a modele No Frost w klasie A+. Oznacza to minimlane zużycie i maksymalną wydajność - modele w klasie A++ pozwala na oszczędność energii do 40%.

Active Oxygen
Active Oxygen to najbardziej innowacyjna technologia, która pozwala zachować naturalną świeżość żywności. Dzięki cząsteczkom aktywnego tlenu technologia Active Oxygen ogranicza aż o 90% rozwój bakterii i redukuje aż o 70% nieprzyjemne zapachy
Strefa ze zmienną temperaturą
Dzięki strefie ze zmienną temperaturą, w odpowiedniej szufladadzie zamrażarnika można ustawić temperaturę od 0°C do -26°C, tworząc idealne warunki do przechowywania każdego rodzaju żywności.
System Cold Shower
System Cold Shower, dostępny w lodówkach Side by Side sprawia, że zimne powietrze we wnętrzu urządzenia rozprowadzane jest równomiernie. Zapewnia to optymalne przechowywanie produktów żywnościowych, bez wpływu na ich jakość i smak.

Compare Models

LODÓWKI  -  0

15 30 90
Loading data...