Choose Features

Kolor
Biały
Antracyt
Inox
Rodzaj płyty
Ilość pól grzejnych
Ilość programów pieczenia
Kontrola czasu
Rodzaj kuchni
Pieczenie multifunkcyjne
Po wybraniu programu Pieczenie Multifunkcyjne włączone zostają wszystkie elementy grzejne oraz wentylator aby dania, które wymagają długiego czasu pieczenia lub zapiekania były idealnie przyrządzone. Ponadto, umożliwia jednoczesne pieczenie różnych potraw na dwóch poziomach.
Grill z nawiewem
Grill z nawiewem to program idealny do przygotowywania szaszłyków, kiełbasek i żeberek. Po jego uruchomieniu włączona zostaje górna grzałka i wentylacja, aby zapobiec nadmiernemu przypieczeniu potraw.
Niska temperatura
Dzięki pieczeniu w niskiej temperaturze zachowane zostają wartości odżywcze i delikatny smak potraw. Dostępne są następujące poziomy temperatur: 40°C rozmrażanie, wyrastanie ciasta; 65°C podgrzewanie, suszenie; 90°C szybko niska temperatura.
Barbecue
Barbecue to program stworzony do dań takich jak befsztyki i hamburgery. Górna środkowa grzałka dzięki wysokiej temperaturze, pozwala na szybkie przyrumienienie potraw. Pieczenie następuje poprzez rozchodzące się ciepło i jest idealne do potraw, które wymagają wysokiej temperatury na powierzchni.

Compare Models

KUCHNIE  -  0

15 30 90
Loading data...