ZOBACZ FUNKCJE ODTWÓRZ WIDEO

SYSTEM DUAL FLOW

DOSKONAŁE REZULTATY PIECZENIA

CAŁKOWITA KONTROLA NAD WSZYSTKIM CO PIECZESZ.
CONTROLLO TOTALE<br/>DELLA COTTURA

Innowacyjny system Dual Flow reguluje cyrkulację powietrza i gwarantuje równomierne rozchodzenie się ciepła we wszystkich kierunkach wewnątrz piekarnika. Sterowanie elektroniczne ogranicza wahania temperatury do minimum, aby zapewnić równomierne pieczenie.

FUNKCJONALNY DESIGN I OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII

Technologia Dual Flow umożliwiła zmniejszenie odległości między drzwiami a panelem kontrolnym do zaledwie 4 mm, minimalizując powiem gorącego powietrza i tworząc piękny gładki profil, który jest odwzorowany w całej kolekcji Luce. Piekarniki Luce mają także najniższe zużycie energii przy swojej pojemności * Zużywają o 20% mniej energii niż piekarniki klasy A. * na podstawie badań średniej wielkości piekarników o pojemności 35 - 65 litrów, w porównaniu do 29 konkurentów na rynku. Wyniki badań na podstawie danych opublikowanych w ich oficjalnch katalogach na dzień 31.12.10.

 
 
ZIMNE DRZWI DLA DODATKOWEGO BEZPIECZEŃSTWAEGO
PORTA FORNO FREDDA PER UNA SICUREZZA EXTRA.

Zimny strumień powietrza przepływa po wewnętrznej stronie drzwi, chłodzi, a następnie wychodzi przez deflektor u podstawy drzwi. Drzwi mają temperaturę 40°C w czasie normalnego pieczenia, dzięki czemu chwytanie za rączki jest bezpieczne.

 
ZOBACZ NASZĄ KOLEKCJĘ

ODKRYJ GOTOWANIE W JAKOŚCI HD

POZNAJ TECHNOLOGIĘ

Kliknij na ROZPOCZNIJ OGLĄDANIE: obraz obraca się automatycznie i zatrzymuje się podkreślając kluczowe cechy produktu. Kliknij na nie, aby odkryć gotowanie w jakości HD
ROZPOCZNIJ OGLĄDANIE

ODKRYJ GOTOWANIE W JAKOŚCI HD

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE

Wybierz jeden z punktów i odkryj gotowanie w jakości HD

DELIKATNE ZAMYKANIE

System, który wykorzystuje nową generację zawiasów uniemożliwiających gwałtowne zamknięcie drzwi.

WYŚWIETLACZ LCD I STEROWANIE MONOKNOB

Dotykowy panel sterowania, środkowe pokrętło i wyświetlacz ciekłokrystaliczny umożliwiają szybką obsługę piekarnika. Co więcej, urządzenie można prosto i intuicyjnie obsługiwać, co pozwala wybrać spośród 30 programów pieczenia, które odpowiadają Twoim potrzebom: od klasycznych, takich jak pieczenie chleba, pizzy, mięsa, kurczaka, ryby, ciasta do bardziej wyspecjalizowanych typu jogurt, pasteryzacja oraz programów do dań kuchni regionalnych, jak pilaw z ryżu lub paella.

PROWADNICE TELESKOPOWE

Praktyczne prowadnice teleskopowe podtrzymują tacę lub grill przy wyjmowaniu z piekarnika przez co sprawdzanie czy potrawa dobrze się piecze, jest łatwiejsze i bezpieczniejsze.

CYKL CZYSZCZENIA PYROLITYCZNEGO FAST CLEAN

Cykl automatycznego czyszczenia, w którym nie wykorzystuje się chemikaliów. Wybierz odpowiedni poziom czyszczenia, a piekarnik sam się oczyści. Po zakończeniu cyklu resztki popiołu wystarczy wytrzeć.

OŚWIETLENIE LED

Diody LED umieszczone na obrzeżach drzwi oświetlają delikatnym światłem wszystkie poziomy wnętrza piekarnika, bez tworzenia cieni. Umożliwia to doglądanie pieczonej potrawy bez otwierania piekarnika i niepotrzebnej straty ciepła
KONTYNUUJ

ODKRYJ GOTOWANIE W JAKOŚCI HD

OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII

Dzięki elektronicznemu systemowi kontroli elementów grzejnych, nawiewowi, systemowi wentylacji obwodowej i lepszej izolacji wnętrza urządzenia, piekarniki Hotpoint gwarantują zużycie energii na poziomie zaledwie 0,63 kWh – co oznacza imponującą oszczędność energii A-20%*. * na podstawie badania średniej wielkości piekarników o pojemności 35 - 65 litrów, w porównaniu do 29 konkurentów na rynku. Wyniki badań na podstawie danych opublikowanych w ich oficjalnych katalogach na dzień 31.12.10.
KONTYNUUJ