Skip to Content

DLACZEGO HOTPOINT?

NASZE POMYSŁY, TWÓJ DOM
Misją Hotpoint zawsze jest tworzenie pięknych i inteligentnych urządzeń dla Twojego domu. Dzięki ciągłemu poszukiwaniu niezawodnych innowacji, dbałości o jakość i wrażliwości ekologicznej Hotpoint odpwiada na wyzwania współczesnego życia. Urządzenia Hotpoint są nie tylko piękne, ale również funkcjonalne i zaawansowane technologicznie co gwarantuje łatwość obsługi i doskonałe rezultaty.
WYDAJNOŚĆ. POZNAJ NOWE PRODUKTY
Kompletna ochrona Twoich ubrań. Idealne warunki przechowywania żywności. Najlepsze możliwości na pełne wykorzystanie swojej kreatywności w kuchni. Dzięki naszemu doświadczeniu i ciągłym inwestycjom w badania i rozwój oferujemy produkty o wysokiej jakości, które gwarantują doskonałe rezultaty, aby sprostać Twoim najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.
INTELIGENCJA. INNOWACJE PRODUKTOWE I MYŚLENIE ECO.
Znamy i rozumiemy potrzeby konsumentów. Ta wiedza nas wyróżnia i pozwala nam wprowadzać przełomowe innowacje, które zmieniają sposób komunikacji z urządzeniami, a ich najwyższa jakość zapewnia największą wydajność. Inteligencja oznacza również nowe technologie mające na celu zmniejszenie zużycia prądu i wody. Nasze innowacje pozwalają na oszczędność zasobów naturalnych i mniejsze zużycie energii.
STYL. FUNKCJONALNE WZORNICTWO I JAKOŚĆ W KAŻDYM DETALU.
Każde urządzenie projektujemy z myślą o tym, aby uczynić życie łatwiejszym. Nieustannie poprawiamy jakość pracy naszych urządzeń poprzez wdrażanie nowych technologii, zwiększanie funkcjonalności i wydajności. Urządzenia z naszej nowej kolekcji wnoszą styl i elegancję przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej wydajności.
NAGRODY